Produkty do higieny jamy ustnie Pierre Fabre Oral Care

 Marka Pierre Fabre Oral Care to producent i dystrybutor produktów do higieny jamy ustnej i pielęgnacji zębów. Firma Pierre Fabre jest znana na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym, a Pierre Fabre Oral Care jest jednym z jej działów specjalizujących się w produktach do higieny jamy ustnej. Przez ostatni czas testowałam ich produkty, korzystałam z zestawu składającego się z:

💙 Elgydium BIO Sensitive  - organiczna pasta do zębów wrażliwych,
💙  Eludril Sensitive płyn do płukania jamy ustnej do codziennego stosowania,
💙 Elgydium Clinic 15/100 Extra-miękka szczoteczka do zębów,
💙  Elgydium Clinic pęczniejąca nić dentystyczna.Elgydium BIO Sensitive - organiczna pasta do zębów wrażliwych

Jeśli masz wrażliwe zęby, to ta pasta do zębów jest idealna dla Ciebie. Wyprodukowana z naturalnych składników organicznych jest delikatna dla wrażliwych zębów, jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. W składzie znajdziemy Argininę i Cytrynian Potasu (składniki aktywne pochodzenia naturalnego) który sprzyja redukcji wrażliwości zębów po 2 tygodniach stosowania i mogę to potwierdzić, spożywanie lodów czy ciepłych napoi nie sprawia mi ostatnio dyskomfortu. Ma konsystencję bezbarwnego żelu co odróżnia ją od popularny past oraz delikatną, mało ścierną formułę. Natomiast już po kilku ruchach szczoteczką czuję, jak zęby stają się gładkie, ten efekt jest prawie natychmiastowy. Koleina rzecz jaka wyróżnia ten produkt to opakowanie - forma tubki, wbrew pozorom jest bardzo wygodna. Doypack to lekkie, elastyczne i nadające się do recyklingu opakowanie, które zużywa o 69% mniej CO2 i o 85% mniej wody niż standardowa tuba pasty do zębów podczas produkcji i transportu.Eludril Sensitive - płyn do płukania jamy ustnej do codziennego stosowania

Płukanie jamy ustnej jest ważnym elementem codziennej rutyny higieny jamy ustnej. Eludril Sensitive to płyn do płukania jamy ustnej, który został specjalnie opracowany dla osób o wrażliwych dziąsłach. Jego delikatna formuła, bez alkoholu, działa kojąco i zapewnia ulgę w przypadku stanów zapalnych i podrażnień. Dodatkowo posiada delikatny miętowy smak, który odświeża oddech. Regularne stosowanie płynu może pomóc w utrzymaniu zdrowej i świeżej jamy ustnej.


Elgydium Clinic 15/100 Extra-miękka szczoteczka do zębów

Wybór odpowiedniej szczoteczki do zębów ma ogromne znaczenie dla skutecznej higieny jamy ustnej. Elgydium Clinic 15/100 Extra-miękka szczoteczka do zębów to doskonały wybór po zabiegach w jamie ustnej. Jej delikatne włókna są miękkie dla zębów i dziąseł, jednocześnie skutecznie usuwając płytkę nazębną i resztki pokarmowe. Ogromną zaletą szczoteczki jest możliwość sterylizowania w kuchence mikrofalowej. Dodatkowo posiada osłonkę, która świetnie sprawdza się w podróży ale także ułatwia przechowywanie. Na co dzień używam szczoteczki z twardym włosiem, jednak po zabiegach idealnie sprawdzi się ta wersja. 

Elgydium Clinic pęczniejąca nić dentystyczna

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest równie ważne jak szczotkowanie zębów. Elgydium Clinic pęczniejąca nić dentystyczna to rozwiązanie, które skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki pokarmowe, jednocześnie delikatnie masując dziąsła. Ta specjalna nić dentystyczna pęcznieje pod wpływem śliny, zapewniając lepsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Jej wygodna forma ułatwia stosowanie i sprawia, że czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo posiada miętowy smak, który delikatnie odświeża. Wszystkie te produkty marki Pierre Fabre Oral Care oferują skuteczną pielęgnację jamy ustnej. Asortyment jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy z nas wybierze produkty idealne dla jego potrzeb. To też kompleksowa pielęgnacja, ponieważ w ofercie znajdziemy pasty, płyny, szczoteczki i nici dentystyczne. Komentarze