Mrs. Potter's Triple Root Strengthen Odżywka do włosów cienkich

 Odżywka do włosów cienkich Mrs. Potter to produkt, który najlepiej mi się sprawdził z linii Triple Root Strengthen. W mojej opinii działa nawet lepiej niż maska do włosów i to ekspresowo, bo już po 2 minutach. Dla mnie to zatem produkt, do codziennego stosowania, szczególnie gdy mam bardzo mało czasu. Mrs. Potter's Triple Root Strengthen Odżywka do włosów cienkichSkład odżywki jest w 98% pochodzenia naturalnego. Bazuje, tak jak cała linia na 3 głównych składnikach roślinnych:

💙 ekstrakt z żen-szenia,
💙 ekstrakt z czarnej rzepy,
💙 ekstrakt z rożeńca górskiego.
Żeń-szeń wzmacnia macierz włosa, co sprawia, że zapobiega ich wypadaniu, podobnie działa też rożeniec górski. Ekstrakt z czarnej rzepy zawiera siarke, naturalny budulec włosa, który je wzmacnia, pobudza wzrost i także hamuje ich wypadanie.
Konsystencja odżywki do włosów Mrs. Potter jest bardzo gęsta, natomiast produkt posiada pompkę, która nie tylko zapewnia higieniczną i wygodną aplikacje, ale działa też bardzo sprawnie. Produkt ma biały kolor i pachnie przyjemnie, roślinnie, zapach utrzymuje się też jeszcze przez chwile na włosach. Odżywka rozprowadza się dobrze, trzeba również przyznać, ze jest bardzo wydajna i wystarczy ją trzymać jedynie 2 minuty. Spłukuje się sprawnie i już wtedy czuje, że włosy są przyjemne w dotyku. Po wysuszeniu bardzo dobrze się rozczesują, czuje ich nawilżenie i delikatne odżywienie. W kwestii wzmocnienia i zmniejszeniu wypadania włosów, niestety nie zauważyłam zmian. Stylizacja włosów również jest przyjemna, pięknie się układają i ładnie błyszczą. Nie są obciążone, ale też się nie puszą, mimo, że jest to kosmetyk roślinny. Dla mnie to dobry produkt do codziennej pielęgnacji, ponieważ spełnia podstawową funkcje i działa ekspresowo. Mrs. Potter's Triple Root Strengthen Odżywka do włosów cienkichPlusy:

- naturalny skład,
- przyjemny zapach,
- ułatwia rozczesywanie włosów,
- delikatnie odżywia i nawilża,
- nadaje połysku,
- nie wysusza i nie obciąża,
- ekspresowe działanie,
- wydajność,
- opakowanie z pompką.

Minusy:
 - brak efektu wzmocnienia i zmniejszenia wypadania włosów.

Cena około 16 zł. 

Komentarze