Avon Far Away Rebel Perfumowany balsam do ciała

 Bardzo lubię perfumowane balsamy do ciała, jednak rzadko się zdarza, że jednocześnie mają wspaniałe właściwości nawilżające oraz długo utrzymują zapach. Z tego powodu, nie używam ich codziennie, a jedynie 2-3 razy w tygodniu, bo lubię otulać się pięknymi zapachami, w szczególności przed snem lub gdy wychodzę gdzieś wieczorami.

Balsam do ciała Avon Far Away Rebel to zdecydowanie zapach na jesienne i zimowe dni. Aromat jest dość intensywny i ciężki, jednak z czasem znacznie się zmienia. Na początku intensywnie wyczuwalny jest aromat likeru porzeczkowego pomieszanego z kwiatem pomarańczy. Ten zapach raczej nie jest dla mnie, w mojej opinii pasuje raczej do kobiet w średnim wieku. Natomiast z czasem zapach przechodzi do słodkiej czekolady i słonego karmelu, ten zapach jest już dużo przyjemniejszy, utrzymuje się także dość długo na skórze.
Balsam jednak słabo spełnia właściwości balsamu do ciała. Szybko się wchłania natomiast nie ma działania nawilżającego, przy dłuższej aplikacji wręcz odwrotnie, wysusza skórę, zapewne za sprawą alkoholu w składzie. Kolejny minus za opakowanie, z którego ciężko wydobyć produkt gdy jest go już nieco mniej a ubywa szybko, ze względu na niewielką pojemność 150ml i niską wydajność.

Avon Far Away Rebel Perfumowany balsam do ciała

Plusy:
- zapach długo utrzymuje się na skórze,
-szybko się wchłania.

Minusy:
- ciężki zapach bezpośrednio po aplikacji,
- wysusza skórę,
- mało wydajny,
- opakowanie.

Cena około 9 zł


Komentarze