Delia Dermo System Hipoalergiczny płyn dwufazowy do demakijażu

 Jako posiadaczka bardzo wrażliwych oczu oraz z uwagi na fakt, że często zamiast okularów sięgam po soczewki kontaktowe, w produktach do demakijażu, staram się wybierać warianty do skóry wrażliwej oraz hipoalergiczne. Delia w swoim asortymencie z linii Dermo System również posiada taki produkt, hipoalergiczny płyn dwufazowy do demakijażu. W jego składzie znajdziemy m.in. olej z marula oraz ekstrakt ze świetlika. 

Płyn do demakijażu ma dwufazową formułę, dlatego przed użyciem należy go dość mocno wstrząsnąć aby wymieszać obie warstwy produktu. Aplikuje płyn za pomocą płatków kosmetycznych, pomimo, że jedna z warstw w butelce jest różowa, na płatku jest bezbarwna. Produkt jest także bezzapachowy.
Demakijaż zaczynam od oczu, przykładając płatki na około 30 sekund i bardzo delikatnie pocieram. Część produktów do makijażu pozostaje na waciku, jednak znaczna część pozostaje rozmazana na twarzy. Płyn bardzo słabo radzi sobie z rozpuszczeniem maskary do rzęs, jest natomiast bardzo delikatny dla oczu, nie powoduje szczypania i pieczenia. Podkład, puder itd zmywa również średnio. Po wszystkim na twarzy zostaje tłusta warstwa, którą zmywam żelem do mycia twarzy. Pomimo to, na cerze zostaje jeszcze całkiem sporo resztek makijażu, widzę to szczególnie na białych ręcznikach. Podsumowując, produkt nadaje się do cery wrażliwej, natomiast nie sprawdza się w demakijażu.

Delia Dermo System Hipoalergiczny płyn dwufazowy do demakijażu

Plusy:
 -produkt bezzapachowy,
- nie podrażnia oczu,
- delikatny dla skóry.

Minusy:
 - nie rozpuszcza maskary do rzęs,
 - słabo zmywa makijaż.

Cena 10,90 zł
Do kupienia w sklepie Delia

Komentarze