Cameleo Odżywka keratynowa do włosów zniszczonych

Jestem zdecydowaną zwolenniczką masek do włosów i staram się znaleźć na nie czas przy każdym myciu włosów. Nie zawsze jednak mi się to udaje i wtedy jestem zmuszona sięgnąć po odżywkę, najlepiej o ekspresowym działaniu. Tak właśnie działa keratynowa odżywka Cameleo.


Odżywka oparta jest na Kerestore TM 2.0 - biomimetycznej keratynie, która odżywia i wygładza włosy. W składzie odżywki nie znajdziemy soli, parabenów czy sztucznych barwników. Zapach odżywki jest bardzo przyjemny, konsystencja dość gęsta a barwa biała. Dzięki gęstej konsystencji nakładanie odżywki jest łatwe a ona sama nie spływa z wilgotnych włosów.


Już przy aplikacji czuję pod palcami jak włosy stają się gładkie. Podczas spłukiwania z moich splątanych włosów robi się tafla. Włosy po nałożeniu tej odżywki są miękkie w dotyku, dobrze się układają i o wiele łatwiej rozczesują. Stają się odżywione i zregenerowane, zdecydowanie mniej się puszą. Dodatkowo jest to kosmetyk termoochronny więc ich prostowanie staje się znacznie łatwiejsze. Całość zamknięta jest w tubie, która niestety przy końcówce produktu średnio się sprawdza.

Plusy:
- dobry skład,
- odżywia włosy,
- sprawa, że stają się miękkie i gładkie w dotyku,
- regeneruje,
- kosmetyk termoochronny,
- piękny zapach,
- ułatwia rozczesywanie,
- wygładza.
 
Minusy:
- opakowanie.

Cena około 12 zł

Do kupienia w sklepie Delia

Komentarze