Kneipp Przytulna kąpiel aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli

Z kosmetykami niemieckiej marki Kneipp zaprzyjaźniłam się już bardzo mocno. Dokładnie tak, Kneipp to marka niemiecka, ale kupicie ją m.in. w Hebe czy Rossmanie, a także w polskich drogeriach online. Wybór jest dość spory, ale pooglądam też ich Instagram w Niemczech i żałuję, że nie wszystko dociera do Polski.


 Kneipp zawsze stawia na relaks i odprężenie. Przytulną kąpiel obiecują z aromatycznym płynem do kąpieli, który zawiera naturalne olejki eteryczne z imbiru i kardamonu. Dokładnie tak też pachnie, kojarzy się ze świętami oraz idealnie pasuje na jesień i zimę, a także dla odprężenia zmysłów.


Konsystencja płynu jest dość gęsta, można go używać jako żelu pod prysznic. Kolor jest ciemnopomarańczowy, mimo ostrzeżeń producenta nie barwi wanny czy ubrań. Bardzo, bardzo dobrze się pieni, a jak wiadomo przy domowym SPA w wannie, piana jest bardzo ważna. Płyn posiada bardzo dobre właściwości myjące, wspaniale oczyszcza skórę ale to nie wszystko. Kosmetyki do kąpieli Kneipp także pielęgnują. W  składzie płynu znajduje się olejek makadamia, który posiada właściwości natłuszczające oraz ekstrakt z miodu. Miód doskonale odżywia i nawilża, dzięki czemu skóra po kąpieli nie jest wysuszona. Oczywiście płyn pozytywnie wpływa na nasze zmysły. Jego zapach roztacza się w całej łazience. Rozgrzewa, przypomina wizytę w SPA a dobre wspomnienia to także dobre samopoczucie.


Plusy:
- piękny zapach imbiru i kardamonu,
- doskonałe właściwości myjące,
- trwała piana,
- nie barwi,
- zapach doskonale wpływa na zmysły,
- pielęgnuje,
- zawiera ekstrakt z miodu, który odżywia skórę.

Minusy:
- opakowanie z nakrętką i dużym otworem. 

Cena około 16 zł

http://pro.kneipp.pl/scopeofapplication/kapiele/aromatyczny-plyn-pielegnujacy-do-kapieli-przytulna-kapiel.html

Komentarze