Nutka Mus pod prysznic i do kąpieli Piwonia i słodki migdał

Żel po prysznic musi przed wszystkim pięknie pachnieć! Tak, tak bo właśnie po zapachu wybieramy tego typu kosmetyki w drogerii. Zatem zapach, może okazać się kluczem do sprzedaży. Dziś przeczytacie o połączeniu zapachu słodkich migdałów i piwonii, które właśnie kwitną. Tymczasem połączenie kwiatów i orzechów, dało bardzo przyjemną nutę zapachową.Kosmetyki Nutka poznałam na jednych z targów kosmetycznych. Przez Panie ze stoiska rekomendowane jako te naturalne, bez SSL oraz inspirowane naturą. Opakowanie jednak tego nie mówi, pomimo ich wizualnie przyciąga wzrok. Zdecydowałam się na mus, myśląc, że to całkiem miła odmiana po tylu latach używania żeli pod prysznic. Mus jednak okazał się normalnym żelem pod prysznic, a ja jednak spodziewałam się nieco innej konsystencji.

Konsystencja musu jest dość gęsta, żelowa. Opakowanie jest w kształcie tuby, dzięki czemu  można go całkowicie wykorzystać.Właściwości myjące są bardzo dobre. jak na kosmetyk naturalny, bez SSL bardzo dobrze się pieni. Pojemność tuby nie jest standardowa 222 ml, ale za to bardzo wydajna.
Mus jest delikatny dla skóry, nie wysusza ani też nie nawilża. Krótko pisząc, dobry żel bez właściwości pielęgnacyjnych,


Plusy:
- piękny zapach,
- dobrze się pieni,
- delikatny dla skóry,
- dobre właściwości myjące,
- nie podrażnia,
- nie uczula

Minusy:
- brak
Cena około 15 zł

Komentarze