Szampon Timotei with Jericho rose

Szampon Timotei with Jericho rose
2w1 intensywna pielęgnacja
Szampon i odżywka
Do włosów suchych i zniszczonych
Z olejkiem kokosa

Kiedyś dawno używałam szamponów Timotei i byłam zadowolona, nawet bardzo. Ten jest pierwszym, który kupiłam w ich nowej odsłonie. Moje włosy z racji nieustannego prostowania są bardzo zniszczone i z tego względu wybrałam taki z odżywką. Dodam też, że kiedyś byłam bardziej zadowolona z tej marki.Szampon bardzo dobrze się pieni, jest też bardzo wydajny więc niewielka ilość wystarczy na umycie włosów. Ma przyjemny kokosowy zapach, który unosi się w łazience i długo utrzymuje się na włosach.


Po umyciu włosy są czyste, nie mam co do tego zastrzeżeń, bardzo zadowolona jestem również z odżywki zawartej w nim, ponieważ nie obciąża włosów, a może to z racji braku parabenów w składzie co jest wielkim plusem.

Jednak co od odżywienia włosów nie zauważyłam wielkiej różnicy. Co prawda moje włosy są bardzo zniszczone i stosuję też zawsze odżywkę więc trudno ocenić. Za to z rozczesywaniem nie mam problemów.

Wielki PLUS ekologiczny. Jak informuje producent butelka może być w 100% poddana recyklingowi i jest wykonana w 7% mniej plastiku niż przedtem.
Plusy:
-dobrze się pieni,
-wydajny,
-przyjemny zapach,
-dobrze oczyszcza,
-brak problemu z rozczesywaniem,
-brak parabenów w składzie,
-nie obciąża włosów,
-ekologiczna butelka,

Minusy:
-brak zauważalnego efektu odżywienia.

Cena ok. 9-10zł
 
Ogólna ocena 8/10

Komentarze

Prześlij komentarz

- Każdy komentarz jest dla mnie osobistą motywacją

-Jeżeli chcesz zaobserwuj, rewanżuje się, ale chciałabym, żeby moi obserwatorzy odwiedzali czasem mój blog.