Filmy na Walentynki, dla kobiet 2019

 Zbliżają się Walentynki, a więc kolejna dawka filmów. Niekoniecznie musicie obejrzeć je w Walentynki 😉P.S. nie męczcie swojej drugiej połówki kolejną komedia romantyczną.

"Serce nie sługa" - przewrotne losy dwójki przyjaciół Filipa i Darii. Początkowo komedia romantyczna, opowiadająca o podrywaczu Filipie (w tej roli Paweł Domagała) i uporządkowanej Darii. Wszystko się zmienia, kiedy Daria otrzymuje diagnozę i decyduje się na dziecko z Filipem. Pragną wspólnego dziecka, a nieświadomy choroby Darii Filip podpisuje umowę na ślub i dziecko. Komedia romantyczna zmienia się w dramat, a szczęśliwego zakończenia brak.


"Świat jest nasz" (We Are Your Friends) - film dla nieco młodszej publiczności, opowiada o młodzieńczych marzeniach. Cole - w tej roli Zac Efron - pragnie zostać sławnym DJ'em i ciągle pracuje nad życiowym kawałkiem, między czasie imprezując z paczką znajomych. Dostaje szanse na karierę poznając James, znanego  DJ'a, który pokazuje mu świat muzyki. Spędza z nim oraz jego piękna narzeczoną Sophie cały wolny czas. Wszystko komplikuje się, kiedy pomiędzy nim i piękną Sophie zaczyna pojawiać się uczucie. Cole wybierze miłość czy karierę?


"Ostra noc" (Rough Night) - film dla osób, które potrzebują dawki śmiechu, typowo babski film, opowiadający o babskim wieczorze panieńskim. Pięć przyjaciółek z dawnych lat, spotyka się po 10 latach w Miami, aby spędzić wieczór panieński jednej z nich. Alkohol, narkotyki i striptiz, który kończy wesoły wieczór zamieniając go w kłopot. To jednak nie problem dla takich przyjaciółek... generując tym samym kolejne problemy 😀"Niebieski ptak w moim sercu" (A Bluebird in My Heart)
- film z gatunku dramat, zdecydowanie można obejrzeć z drugą połówką nie nudząc kolejną komedią romantyczną. Główny bohater Danny wychodzi z więzienia i postanawia rozpocząć swoje życie na nowo. Wynajmuje pokój  w hotelu Laurence i jej córki Clare, w zamian za remont, międzyczasie pracując w knajpie. Wydaje się, że życie zaczyna mu się układać, gdy zostaje świadkiem gwałtu na Clare. Pomaga dziewczynie i postanawia sam wymierzyć karę oprawcy."Nieracjonalny mężczyzna" (Irrational Man) - kolejny film z gatunku dramat, reżyseria Woody Allen. Abe jest niezadowolonym z życia profesorem podejmującym prace w  college'u  w małym miasteczku. Wdaje się w romans z koleżanką z pracy, Panią profesor znudzoną życiem w małżeństwie oraz studentką Jill. Jill od kilku lat ma chłopaka, jednak pragnie czegoś nieznanego i dojrzałego. Sytuacja komplikuje się, kiedy Jill chce nadać prawidłowy tor nowemu związkowi, tymczasem pojawiają się pierwsze ofiary śmiertelne.


 "Zwyczajna przysługa" (A Simple Favor) - czy komedia może zmienić się w kryminał? Dwie kobiety: zrównoważona, idealna matka Stephanie i wyzwolona kobieta sukcesu Emily, które łączą dzieci w tym samym wieku stają się przyjaciółkami. Z dnia na dzień znika Emily, po kilku dniach odnajdują jej ciało, a wtedy Stephanie podejmuje się wlanego śledztwa. Zbliża się do jej męża, gdy okazuje się, że Emily nadal jest tuż obok. "Zabawa w miłość" (The New Romantic) - kolejny film dla młodszej publiczności. Znudzona nastolatka z aspiracjami na dziennikarkę jednego dnia poznaję dziewczynę, która korzysta ze sponsoringu dużo starszego mężczyzny. Sama poznaje profesora jednej uczelni, spotyka się z nim, traktując to jako miłość, tymczasem to tylko zabawa.Próbuje oszukać nawet siebie, wmawiając sobie, że to miłość a nie sponsoring, jednak pewnego dnia dościgają ją fakty.Udanych Walentynek ❤️❤️❤️ Mam nadzieję że jednak nie przed telewizorem.

Jeżeli macie niedosyt, polecam wcześniejszą listę filmów dostępną TUTAJ

Komentarze