Eveline Facemed + Hialuronowy żel do mycia twarzy 3 w 1

Żel do mycia twarzy to nieodłączny kosmetyk do pielęgnacji twarzy większości kobiet. Ja osobiście, nie potrafię się obejść bez tego kosmetyku. Często testuję też nowe żele, skuszona promocją, ładnym opakowaniem lub opiniami innych. Obecnie używam żelu do twarzy od Eveline z kwasem hialuronowym, który jak wiadomo ma działanie nawilżające.


 Żel zamknięty jest w różowej tubie, ja osobiście wolę opakowania z pompką, jednak tuba jest równi higieniczna. Jego konsystencja jest żelowa, nie spływa z dłoni, natomiast kolor lekko różowy. Zapach jest bardzo delikatny i świeży, jednak ciężko go z czymś porównać. Jest bardzo wydajny, na jedno umycie twarzy wystarcza większa kropla żelu, która bardzo dobrze się pieni.

Żel doskonale oczyszcza cerę, także z pozostałości makijażu. Jest bardzo delikatny dla cery, nie podrażnia jej, nie zapycha porów. Cera po jego użyciu jest przyjemna w dotyku, odzyskuje blask. W składzie jak już wspomniałam znajduje się kwas hialuronowy + AQUAXYL. Po takim składniku, spodziewałam się solidnego nawilżenia cery, aczkolwiek nigdy tego nie oczekuje po żelu do twarzy. Okazało się jednak, że żel nie nawilża cery, ale tez nie przesusza, jest optymalny. Chętnie do niego wrócę.


Plusy:
- dobrze oczyszcza cerę,
- pozostawia cerę przyjemną w dotyku,
- jest wydajny,
- dobrze się pieni,
- nie podrażnia,
- nie wysusza,
- odpowiednia konsystencja,
- przyjemny zapach.

Minusy:
- nie nawilża, tak jak zapewnia producent.

Cena około 18 zł

Komentarze